poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Włosy ozdobione chustąWłosy ozdobione chustą to hit. U mnie sprawdziła się świetnie w gorące dni, w oryginalny sposób ujarzmiłam moje długie włosy. 
W sklepach znajdziesz ogromny wybór chust. Są zarówno różne kolory jak i wzory. Jeśli zastanawiasz się jak spiąć swoje włosy, możesz skorzystać z internetu, gdzie znajdziesz filmiki. Równie dobrze możesz próbować sama, wiązanie chustek jest banalne. Ja wiążę zazwyczaj zaczynając od złożenia chustki w trójkąt. Możesz bezpośrednio nałożyć ją na włosy lub lekko górną część (nie róg) złożyć. Powstanie Ci wtedy opaska, którą możesz swobodnie upiąć włosy. Również fajnie jest zawiązać chustkę bezpośrednio na głowie, lekko z boku. Ja lubię robić dużą kokardę na boku, co dodaje mi uroku. Próbuj śmiało, zapewniam, że wygodniejszej fryzury na lato nie znajdziesz. Ochroni również Twoje włosy przed słońcem. Czy masz już swój ulubiony sposób wiązania?


4 komentarze:

 1. Cześć :)
  Chciałabym zaprosić Ciebie do Spisu Blogów Beauty. Jest to aktualna lista blogów o tematyce włosów, paznokci, makijażu, kosmetyków i mody.
  Dzięki tej liście blogerzy mogą łatwo i za darmo zareklamować swojego bloga, a potencjalnym czytelnikom łatwiej na niego trafić :)

  Więcej o liście możesz przeczytać tutaj:
  spisblogowbeauty.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń